Четвъртък, 03.28.2024, 2:21 PM


Главна страница
Регистрация
Вxод
Добре дошли в Wow-bg Welcome Guest | RSS  
[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търси · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Wow-bg » БОРСА » Купувам / Продавам / Заменям / Подарявам » Продавам Вип Wow акаунт във MOlten Wow (Продавам Wow акаунт със 9 героя)
Продавам Вип Wow акаунт във MOlten Wow
FiresteraterDate: Неделя, 05.11.2014, 6:01 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутацията: 0
Статус: Извън линия
Здравейте продавам Акаун със следните неша.9 героя от тях 7 са 85 лвл.2 от тях са под 85 лвл ,единият е 79 лвл а другият е 72 лвл.Във акаунта има 39 Coins и 243 воте точки.Акаунта е вип. 5 от героите от 85 лвл имат легендарни табарди Argent Dawn.

Luciphiel Orc Death knight 85 lvl 395 итем левел PVP gear.Героя има всичктие итеми от 4.2 версията арена геар и няколко арена геар от 4.3.Има над 75 моунта във него.Табард Argent dawn (черния табард).Има около 35 табарда във него и титла Lieutenant-General която е пвп титла.2 к рейтинг има ачиевемент на 2в2 арена.Има над 100к килове.Unholy/frost таланти Професии: Jewelcrafting и mining и двете са на максимум.Има трансмогнат миксиран геар за death knighta от различни итеми и геари.

 Norad Orc Warrior 85 lvl 385 итем левел Pvp gear.Героя е добре облечен има всичкия геар от 4.2 версията арена геар и няколко итема от арена геар от 4.3.Отделно има и табард Argent dawn.Облечен е с много добри итеми.Arms/Fury  таланти има около 40 моунта в него.Професии:Blacksmithing максимум Има трансмогнат геар Тиер 3 за warrior.

Tassadar Orc Shaman 85 lvl 379 итем  левел Pvp gear.Героя има всиичкия геар от 4.2 и няколко от 4.3 хонор геар.Enhancement таланти Професии:Herbalism Alchemy и двете са на максимум

Adun orc Mage 85 lvl 389 итем левел Pvp gear.Има всичко  от 4.2 от арена итемите геара и няколко итема от арена геар 4.3 версията.има легендарният табард Argent dawn.  Професии :Enchanting Tailoring двете са на максимум.Frost Fire таланти pvp build.

Luciphiell Blood elf Paladin 85 lvl 384 итем левел Pvp gear.има всичкияят геар от 4.2 арена и няколко итема от 4.3 арена версия.Легендарен табард Argent dawn.има около 25 моунта. има в него коло 1.2 к голд.Има миксириан трансмогнат геар по него тиер 3 и тиер 5.Retribution pvp build таланти.

Goliath Orc Rogue 85 lvl 387 итем левел Pvp gear.има целичт арена геар от 4.2 и както останалтие няколко итема  от 4.3.Легендарен табард Argent dawn има в него около 2к голд.Има трансмогнат геар по него Тиер 3. Subtetly таланти pvp build.

Lucifiel Orc Hunter 85 lvl 378 итем левел  Pvp gear.и него съм се опитвал да геарна но беше трудно с толкова много и за това той не е толкова геарнат. Marksmanship таланти pvp build.

Lucifiell Tauren Druid 72 левел има всичките хейрлумски итеми за героя които ги има по него.Feral Leveling таланти.

Aldaris Orc Warlock 79 левел Има всичките за него хейрлумски итеми които ги има по него.Destruction Affliction таланти.

Общо в всичките ми герои има около 10к голд.Има много дигнати професии и могат много пари да се изкарат с тях.Имам 39 Coins,тях също ще можете да продадате за голд в играта.или да купите някой моунт от shopa и от там да го продадете за над 100 к голд + и то такива моунтове може да се купят над 2-3 за тези coins(монети).Отделно има много воте точки можете да си купите много итеми които можете да трансмогнете.Героите са направо готови за арени и можете да ги играете директно.Вземате логвате и играете в играта.
КОйто се интересува и иска още информация да ми пише на лично тук в сайта на моят акаунт или в моя skype :deth_bringer

Продавам го за 300 лева (ориентировъчна цена)мога да смъкна от нея малко и По договаряне.който се интересува да ми пише или в скайпа ми.

Added (05.11.2014, 6:01 PM)
---------------------------------------------
цената е 200 лева smile ако някой иска или се интересува да ми пише на скайш или лично.мога да смъкна.

 
Wow-bg » БОРСА » Купувам / Продавам / Заменям / Подарявам » Продавам Вип Wow акаунт във MOlten Wow (Продавам Wow акаунт със 9 героя)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024