Сряда, 04.24.2024, 8:09 PM


Главна страница
Регистрация
Вxод
Добре дошли в Wow-bg Welcome Guest | RSS  
[ Ново съобщение · Потребители · Правила на форума · Търси · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Wow-bg » БОРСА » Купувам / Продавам / Заменям / Подарявам » Продавам WoW + Diablo 3 акаунт в Blizzard!
Продавам WoW + Diablo 3 акаунт в Blizzard!
DyilsDate: Понеделник, 11.19.2012, 8:39 PM | Message # 1
Private
Group: Users
Съобщения: 1
Репутацията: 0
Статус: Извън линия
Здравейте!

Скоро няма да имам възможност да играя и реших да си продам акаунта. Парите ще ми помогнат доста. Моля, да пишат само хора, които знаят за какво говорят.
Акаунтът ми има Diablo 3 и World of Warcraft ъпгрейднат до Mists of Pandaria (Последния експанжън)

Цена няма определена, приемам предложения!

Информация за WoW:
Realm: Outland-EU - един от най-големите европейски реалми. Активността често скача до 20 000 човека онлайн едновременно. Има отворени БЕЗПЛАТНИ трансфери до реалмите Burning Blade-EU и Xavius-EU в случай, че не желаете да играете в Outland-EU , което според мен е безсмислено.
Battlegroup: Misery - една от най-добрите battlegroup-и
Gold: 237 000+, което позволя доста неща smile Enchant-и, Gem-ове, Mount-ове, осигурява ви влизане в рейд или нещо такова, абе както го използвате :P
Achievements: Никой вече не използва GearScore. За рейдовете приемат по iLvl и по ачийвмънти.
Main герой: 90 lvl Human Warrior - Почти максимален за момента PvP gear, играя активно всяка седмица, ще остане максимален до закупуването на акаунта. PvE gear-а не е зле и ще стига за рейдове, но не е максимален. Имам доста exalted репутации и mount-овете от тях. Achievement точките също са доста и отново имам и доста maunt-ове от тях.
Имам и по-редки maunt-ове или такива от разни оферти, като Ashes of Al'ar, Obsidian Nightwing, X-53 Touring Rocket, Tyrael's Charger и други.
Възможно най-големи торби са сложени и т.н
-- Професии:
1. Jewelcrafting на максимум (600 Skill) с купени рецепти от репутации за maunt-овете, т.е лесни пари.
2. Mining на максимум (600 Skill)

Ето и армори - http://eu.battle.net/wow/en/character/outland/Dyils/advanced

Alt герои: (Смисъл от армори за тях няма, тъй като не са максимален левел, а achievement-ите и mount-овете се споделят между всички герои в този експанжън.)
85 lvl Draenei Shaman
85 lvl Blood Elf Warrior
85 lvl Night Elf Mage - С Enchanting на 525 Skill.
85 lvl Night Elf Druid
79 lvl Night Elf Death Knight
32 lvl Draenei Paladin
28 lvl Night Elf Hunter
Имам и няколко банки (Или лимонки, или както искате ги наричайте - герои направени само за банка) със собствени Guild-ове и отключен Guild Bank за повече място + отключена банка и нахакана с най-големите торби за повече място)

Информация за Diablo 3:
Demon Hunter 60 lvl, 6 paragon level

Gear-а е достатъчен за минаване и фармене на играта на Inferno (Най-голямо ниво на трудност) Monster Power 3 (От максимум 10)
DPS: 71 749 чисто, без бъфове. Става 158 832 със Sharpshooter (Passive Skill)
HP: 40 000
Armor: 2800
Dodge Chance: 42.4%
All Resistance: 350
Max Discipline: 38

Има и 8,000,000 gold, но с връзки мога да го разменя за WoW gold или да разменя WoW gold-a си за още Diablo 3 gold, ако клиента пожелае.
Това би станало в съотношение 1:2000 или по-точно 10 000 WoW gold за 20 милиона Diablo 3 gold.
В WoW имам 237 000 gold = 474,000,000 Diablo 3 gold.

Ако ви интересува каквото и да било още ме потърсете на скайп - samkata00 или пишете в темата.


Съобщение редактирани от Dyils - Вторник, 11.20.2012, 7:35 PM
 
Wow-bg » БОРСА » Купувам / Продавам / Заменям / Подарявам » Продавам WoW + Diablo 3 акаунт в Blizzard!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024